Hizmetlerimiz

Sağlık Turizmi

Gelişen Sağlık Turizmi

Dünya üzerinde 4.48 milyar aktif internet kullanıcısı mevcut. Yurt dışında, sağlık hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler, uzun randevu süreci ve yüksek maliyetler nedeniyle ülkemiz ve benzer yerleri tercih etmektedir. Türkiye kaliteli ve uygun fiyatlı sağlık hizmetleri sunan ülkeler arasında dünyada 6.cı sırada. Medikal turizm git gide büyüyen ve ülkemiz hekimleri tarafından tercih edilen bir alan. Dünyanın dört bir yanından insanlara, online reklamlarınızı ulaştırıp, bütünleşik pazarlama anlayışı ile etkili kampanyalar düzenliyoruz.

Google, İnstagram, Facebook, Youtube ve TikTok ta profesyonel pazarlama kampanyaları ile işinizi en iyi şekilde tanıtıyoruz.

Her ülkenin, tasarım, reklam dili kendine has özellikler taşımaktadır. Reklam metinlerinizi, görsellerinzi ve içeriklerinizi bunları göz önünde bulundurarak hazırlıyor ve yayınlıyoruz.

Sağlık Turizmi Sertifikası Almak

Klinik ismi ile web sitesi ismi uyumlu olmalıdır. ( Ruhsatta yazılı olan ) Hekimin 5 yıl sektörde çalışması veya devlet hastanesinde 2 yıl gorev yapması gerekir.

Web siteniz uygun hale getirilmeli. İletişim sayfası bulunmalıdır Hekimlerin özgeçmişi sitede yer almalıdır. Hekimin avrupa dil portfolyosuna uygun yabancı dil sertifikası bulunmalıdır. Birim en az iki kişiden oluşmalıdır. (Hekim ya da çalışan olabilir)

Sağlık turizmi söz konusu olduğunda, potansiyel hastaların istek ve ihtiyaçlarını anlamak önemlidir. Siz de eksiksiz ve profesyonel bir pazarlamaya planı oluşturmak için, bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Scroll to Top