Medwell Media

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Medwell Media ; Sağlık hizmetleri sunan kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına uygun dijital pazarlama stratejileri üreten bir reklam ajansıdır.

Sağlık ve estetik hizmetlerinin pazarlaması, hem geleneksel hem de sosyal pazarlamaya hitap eden özel ilke ve yaklaşımlara sahip, dinamik ve disiplinler arası bir alandır. Sağlık hizmeti işletmelerinin bu alandan yararlanmasına yardımcı olmak için, birinci sınıf pazarlama hizmetleri sunarken sağlık sektörünün özel gerekliliklerini ve düzenlemelerini karşılayabilmelerine yardımcı olmak ve insanların kişisel sağlıkları üzerinde daha doğru kararlar almasını sağlamak için kuruldu.

Medwell Media

Ekibimiz, dijital medya satın alma, içerik pazarlama stratejisi, arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya pazarlaması ile ilgili ve diğer birçok alanda uzman kişilerden oluşmaktadır.
Uygulamalarınız ve tedavileriniz için rekabet ettiğiniz spesifik pazara göre özel pazarlama stratejileri tasarlıyor ve uyguluyoruz.
Bizimle çalışan markalar, bütünleşik pazarlama anlayışımız sayesinde daha hızlı büyüyor, daha büyük düşünüyor ve daha iyi dönüşümler elde ediyor.

Ekibimiz

Medwell Media

Lucas Stif

Project Manager

Regina Fox

Creative Producer

Chris Hem

UI/UX Designer

Scroll to Top