Hizmetlerimiz

Dijital PR &
Sosyal Medya

Algı

Sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor, mevcut hastalarınızla iletişim kurmanın yanı sıra yeni potansiyel hastalarınızı da kliniğinize çekiyoruz.

Algı, Gerçekliktir.

Kurumsallık

Sayfalarınızın kurumsallığını sağlayarak kaliteli bir görünüm elde etmek, sağlık sektörü için oldukça önemli husus. Medwell Media, hedef kitlenizle anlamlı bağlantılar kurarak, marka bilinirliğinizi ve imajınızı geliştiriyor, benzersiz strateji yaklaşımımızı kullanarak dinamik ve ikna edici içeriklerle marka kişiliğinizi dijitale yansıtıyoruz.

Sosyal medya stratejisi ve içerik oluşturma konusundaki uzmanlığımızla kliniğinizin benzersiz yönlerini sergilemeyi ve tedavilerinizi en iyi şekilde tanıtmayı amaçlıyoruz. İlgi çekici görseller, bilgilendirici gönderiler ve altyazılar aracılığıyla sayfalarınızın kalitesini artırın.

Deneyimli sosyal medya yöneticilerinden oluşan ekibimiz, sağlık endüstrisindeki en son trendleri takip ediyor ve hedef kitlenizde yankı uyandıracak, görsel olarak çekici ve alakalı içerikleri sizler için yayınlıyor.

Basılı reklamlar, dijital reklamlar, sosyal medya sayfanız, broşürler, e-kitaplar, tişörtler, promosyon ürünleri ve daha fazlası için özel tasarımlar edinin.

Diğer Hizmetlerimiz

Ekibimiz ayrıca sizler için ;

  • Logo tasarımı
  • Marka kimliği
  • Kartvizit,Katalog ve broşürler
  • Basılı ilanlar
  • Afişler ve fotoğraflar
  • Kliniğinize özel tasarımlar ve basılı materyaller

Konularında da hizmet vermektedir.

Scroll to Top