Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama

Başarılı Pazarlama Stratejisi

Başarılı Pazarlama, Sağlam Bir Stratejiyle Başlar.
Pazarlamanızı, bir doktorun hastasını tedavi ettiği gibi yapıyoruz. Kapsamlı bir muayene, teşhis ve tedavi planıyla.

Ölçülebilir, kanıtlanmış ve etkili pazarlama kampanyaları ile gelirinizi arttırın.

Sağlık ve Estetik

Yaptığımız tek şey sağlık ve estetik pazarlaması, Bunu ise tıbbî deontoloji ve meslekî etik kurallarına uygun şekilde yapıyoruz. Tek misyonumuz markanızı büyütmek ve somut sonuçlar sunmaktır.
Dinamik dijital ortamda nerede ve ne zaman reklam yapılacağını bilmek çok önemlidir. Mevcut ve gelecekteki reklam ihtiyaçlarınız için ideal dijital medya platformlarını belirliyor, sizi hedeflerinize doğru ilerletecek özelleştirilmiş bir dijital pazarlama planı hazırlıyoruz.

Sağlık kuruluşlarının hedef kitlelerini, rekabet ortamını ve sektör eğilimlerini derinlemesine inceleyerek starejileri üretiyoruz.
Google Ads, Facebook, Instagram, YouTube, Tiktok ta sektörünüze uygun profesyonel reklam yönetimi yapıyoruz. Pazarlama planınızı uyguladıktan sonra, kampanya/program performansını sürekli olarak ölçmek ve değerlendirmek, optimize etmek ve yatırımınızı en üst düzeye çıkarmanın yolları arıyoruz.

Pazarlama Sürecinin Aşamaları

  • Pazar demografinizi bağımsız olarak incelenmesi
  • Rakiplerin incelenmesi
  • Medya seceneklerını değerlendirilmesi
  • Dijital varlığınızı analiz edilmesi ( Web sitesi, SEO, çevrimiçi reklamcılık, sosyal medya, itibar vb.)

Reklamlarınızda yüksek harcamalar yapmadan, daha düşük edinme maliyetleri ile potansiyel hasta ve danışanlarınızın sayısını artırabilirsiniz.

Scroll to Top